o nas

Rzeczpospolita

„Rzeczpospolita” to jeden z liderów prasy codziennej w Polsce. Od wielu lat znajduje się w czołówce najczęściej cytowanych mediów w naszym kraju. Dziennik skierowany jest do profesjonalistów: menedżerów, przedstawicieli wolnych zawodów, przedsiębiorców i specjalistów.

Na naszych łamach czytelnik znajdzie różnorodną tematykę: od polityki, tematyki społecznej, wyjątkowej publicystyki, kultury i sportu po informacje gospodarcze, ekonomiczne i porady prawne znakomitych ekspertów.


Dziennik dla Profesjonalistów

Dzisiejsza "Rzeczpospolita" jest jedyną w Polsce gazetą jednocześnie informacyjną i specjalistyczną. Funkcję pierwszej spełnia obszerny główny grzbiet, z bardzo rozbudowanym działem krajowym oraz największym w Polsce działem opinii i publicystyki. Funkcje specjalistyczną pełnią od lat gospodarcze i prawne strony "Rzeczpospolitej”. Zapewniają nam one od lat najwyższe oceny ze strony wymagającego czytelnika fachowego: przedsiębiorców, prawników, inwestorów. I choć konkurencja w tym sektorze prasowym jest z roku na rok coraz większa, zaufanie do "Rzeczpospolitej" jest niezmiennie niezwykle wysokie.

„Rzeczpospolita” to również miejsce do zamieszczania ogłoszeń, komunikatów, nekrologów. Niniejszy serwis pozwala na zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zamawiania ogłoszeń (w tym sądowych i drobnych), komunikatów i nekrologów.